Tehniskā informācija

Harmony
Sky Garden

Harmony Sky Garden veidots, apvienojot ārpilsētas savrupnama un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Īpaši augstas kvalitātes būvniecība nodrošina ēkas ilgmūžību un A+ klases energoefektivitāti, rādītāji ir līdzvērtīgi gandrīz nulles enerģijas ēkai. Papildus ieguvums ikdienas komfortam ir teicamā skaņas izolācija un patīkamais, veselīgai mikroklimats.

Pateicoties būvniecībai pēc Austrijā patentētās VST tehnoloģijas, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

Ventilācija tiek nodrošināta ar Šveices zīmola Zehnder individuālajiem rekuperatoriem, kuri spēj atgūt mitrumu un siltumu – tas ir ne tikai jūtams ieguvums apkures izmaksu samazināšanai, bet apvienojumā ar CO2 sensoru arī nodrošina nemainīgi patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

VST sistēma un Zehnder rekuperatori ir sertificēti kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.  

Inženiertīkli

Katram dzīvoklim individuāla ventilācijas iekārta – rekuperators no Šveices zīmola Zehnder, ar siltuma atgūšanas, mitruma un CO2 regulēšanas sistēmu, kas nodrošina teicamu gaisa kvalitāti katrā telpā.

Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs.

Jauns siltuma mezgls ar siltumsūkni gaiss-ūdens, zemgrīdas ūdens apsilde.

Efektivitāte

Kopējais energopatēriņš nepārsniedz 28 kWh/m2 gadā un atbilst A + klases ēkai. VST sistēma un rekuperators ir sertificēta kā pasīvās mājas komponente.

Rw= 56 līdz 62dB, kas nodrošina, ka sarunas vai TV no blakus dzīvokļiem vai satiksmes trokšņi no ārpuses nav dzirdami.

Būvkonstrukcijas

Monolītais betons b=154 līdz 202mm. Fasādes siltināšanas materiāls d=200 mm (siltumvadītspējas koeficients ≤0,036 W/m*K).

Monolītais dzelzsbetons d=152mm.

Monolītais dzelzsbetons d=172mm.

Galerijas tipa, metāla-betona konstrukcijas.

Saliekamā dzelzsbetona konstrukcijas. Aprīkota ar 220V rozeti un apgaismojumu. Pilnībā aizstiklotas.

Monolītais dzelzsbetons d=276mm, siltināts ar siltumizolācijas materiālu d ≥ 250 mm (Siltumvadītspējas koeficients ≤0,036 W/m*K), kurš pārklāts ar bitumena hidroizolācijas materiālu.

Monolītais dzelzsbetons b=152 un cementa skaidu plāksnes. Atsevišķas starpsienas dzīvoklī d=100 līdz 150mm no metāla profila, pildītas ar akmens vati un divkāršu ģipškartona apšuvumu.

Metāla/koka; Rw=32 dB, Uw ≤ 0.89 W/m2×K (ar zemu siltumcaurlaidību).

Uguns noturības pakāpe: EI30; Skaņas izolācija: 36 dB.

Teritorija

2740 m2

Zālājs, apstādījumi, bruģa flīzes.

LED apgaismojums.

Iespēja iegādāties autostāvvietu pagalmā.

Teritorija iežogota.