Tehniskā informācija

Harmony Home Teika

Harmony Home Teika ir viena ēka, kur trīs korpusos, četros stāvos izvietoti 48 dzīvokļi. Nelielais dzīvokļu skaits veido privātuma sajūtu un veicina labu kaimiņattiecību veidošanos. Dzīvokļi jaunajā projektā tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari un santehniku. Katram dzīvoklim bez papildus samaksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kā arī iespēja izmantot koplietošanas glabātuvi velosipēdu un ratiņu novietošanai. Iespēja iegādāties autostāvvietas pagalmā.

Inženiertīkli

Katram dzīvoklim individuāla ventilācijas iekārta – Zehnder PAUL Climos 200 rekuperators, ar siltuma atgūšanas, mitruma un CO2 regulēšanas sistēmu, kas nodrošina teicamu gaisa kvalitāti katrā telpā.

Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs.

Centralizētā gāzes siltumapgāde, vannas istabā siltā grīda.

Efektivitāte

Kopējais energopatēriņš nepārsniedz 28 kWh/m2 gadā un atbilst A + klases ēkai. VST sistēma ir sertificēta kā pasīvās mājas komponente.

Rw= 56 līdz 62dB, kas nodrošina, ka sarunas vai TV no blakus dzīvokļiem vai satiksmes trokšņi no ārpuses nav dzirdami.

Katram dzīvoklim ēkas pagrabā paredzēta sava noliktava ar individuālu apgaismojumu un 220V strāvas rozeti. Koplietošanas velonovietnes pagrabā un pie ieejas.

Lieli lifti katrā korpusā (durvis 90 cm, platība ap 2 m2), platas durvju ailes (ārdurvis 100 cm, iekšdurvis 80 cm), kas ļauj brīvi pārvietoties ar bērnu ratiņiem, kā arī pārvietot lielgabarīta priekšmetus.

Būvkonstrukcijas

Monolītā dzelzsbetona pamati. Cokola daļai apmetuma apdare.

Monolītais dzelzsbetons, kas siltinātas ar ekstrudētu putupolistirolu b=2x100mm.

Monolītais betons b=154 līdz 202mm. Fasādes siltināšanas materiāls d=200 mm (siltumvadītspējas koeficients ≤0,036 W/m*K).

Monolītais dzelzsbetons d=152mm.

Monolītais dzelzsbetons d=172mm.

Saliekamas dzelzsbetona konstrukcijas.

Saliekamais dzelzsbetons. Stiklota lodžija kā dzīvojamās telpas paplašinājums, izmantojama visu gadu, ar apgaismojumu un rozeti.

Monolītais dzelzsbetons d=276mm, siltināts ar siltumizolācijas materiālu d ≥ 250 mm (Siltumvadītspējas koeficients ≤0,036 W/m*K), kurš pārklāts ar bitumena hidroizolācijas materiālu.

Monolītais dzelzsbetons b=152 un cementa skaidu plāksnes. Atsevišķas starpsienas dzīvoklī d=100 līdz 150mm no metāla profila, pildītas ar akmens vati un divkāršu ģipškartona apšuvumu.

200 x 230 cm lieli, kas nodrošina daudz gaismas un plašuma sajūtu, 3 stiklu selektīva stikla pakete Rw=32 dB, Uw ≤ 0.89 W/m2×K (ar zemu siltumcaurlaidību).

Uguns noturības pakāpe: EI30; Skaņas izolācija: 36 dB.

Teritorija

4390 m2

Bagātīgs, to veido seni koki un ainavu arhitektu jaunveidots dārzs ar daudzveidīgiem augiem, košumkrūmiem un kokiem.

Bērnu spēļu laukumi, āra trenažieri, soliņi, velonovietnes.

Zālājs, apstādījumi, bruģa flīzes.

LED apgaismojums.

Iespēja iegādāties autostāvvietu pagalmā, maksas un bezmaksas autostāvvietas tuvējā apkārtnē. Koplietošanas velo novietnes pagrabā. Sabiedriskā transporta pieturas ~ 200 metru attālumā.

Teritorija iežogota, vārtiņi ar koda atslēgu, auto vārti atverami ar pulti.