Tehniskā informācija

Harmony
Home

Harmony Home Teika ir viena ēka, kur trīs korpusos, četros stāvos izvietoti 48 dzīvokļi. Nelielais dzīvokļu skaits veido privātuma sajūtu un veicina labu kaimiņattiecību veidošanos. Dzīvokļi jaunajā projektā tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari un santehniku. Katram dzīvoklim bez papildus samaksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kā arī iespēja izmantot koplietošanas glabātuvi velosipēdu un ratiņu novietošanai. Iespēja iegādāties autostāvvietas pagalmā.

Inženiertīkli

Katram dzīvoklim individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju un gaisa attīrīšanu, kas nodrošina svaigu gaisu.

Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs.

Centralizētā gāzes siltumapgāde, vannas istabā siltā grīda.

Efektivitāte

Kopējais energopatēriņš nepārsniedz 40 kWh/m2 gadā un atbilst A klases ēkai. VST sistēma ir sertificēta kā pasīvās mājas komponente.

Rw= 56 līdz 62dB, kas nodrošina, ka sarunas vai TV no blakus dzīvokļiem vai satiksmes trokšņi no ārpuses nav dzirdami.

Katram dzīvoklim ēkas pagrabā paredzēta sava noliktava ar individuālu apgaismojumu un 220V strāvas rozeti. Koplietošanas velonovietnes pagrabā un pie ieejas.

Lieli lifti katrā korpusā (durvis 90 cm, platība ap 2 m2), platas durvju ailes (ārdurvis 100 cm, iekšdurvis 80 cm), kas ļauj brīvi pārvietoties ar bērnu ratiņiem, kā arī pārvietot lielgabarīta priekšmetus.

Būvkonstrukcijas

Monolītā dzelzsbetona pamati. Cokola daļai apmetuma apdare.

Monolītais dzelzsbetons, kas siltinātas ar ekstrudētu putupolistirolu b=2x100mm.

Monolītais betons b=154 līdz 202mm, kas siltinātas ar akmensvati b=200mm.

Monolītais dzelzsbetons d=152mm.

Monolītais dzelzsbetons d=172mm.

Saliekamais dzelzsbetons.

Saliekamais dzelzsbetons. Stiklota lodžija kā dzīvojamās telpas paplašinājums, izmantojama visu gadu, ar apgaismojumu un rozeti.

Monolītais dzelzsbetons d=276mm, siltināts ar akmens vati d=250, kas pārklāta ar bitumena hidroizolācijas materiālu.

Monolītais dzelzsbetons b=152 un cementa skaidu plāksnes. Atsevišķas starpsienas dzīvoklī d=100 līdz 150mm no metāla profila, pildītas ar akmens vati un divkāršu ģipškartona apšuvumu.

200 x 230 cm lieli, kas nodrošina daudz gaismas un plašuma sajūtu, stikla pakete: Uw ≤ 0.9 W/m2×K (ar zemu siltumcaurlaidību).

Uguns noturības pakāpe: EI30; Skaņas izolācija: 36 dB.

Teritorija

4390 m2

Bagātīgs, to veido seni koki un ainavu arhitektu jaunveidots dārzs ar daudzveidīgiem augiem, košumkrūmiem un kokiem.

Bērnu spēļu laukumi, āra trenažieri, soliņi, velonovietnes.

Zālājs, apstādījumi, bruģa flīzes.

LED apgaismojums.

Iespēja iegādāties autostāvvietu pagalmā, maksas un bezmaksas autostāvvietas tuvējā apkārtnē. Velo novietne pie ēkas ieejām, velo glabātuves pagrabā. Sabiedriskā transporta pieturas ~ 200 metru attālumā.

Teritorija iežogota, vārtiņi ar koda atslēgu, auto vārti atverami ar pulti.

Harmony Home Japondi
Harmony Home Teika interjers veidots  Japandi stilā, apvienojot skandināvu funkcionalitāti un  japāņu minimālismu. Japandi stils perfekti der modernam dzīvesstilam , kurš mēdz būt stresains un ātrs, un rada nomierinošu vidi, kurā var atpūsties un relaksēties . “Hygge” (skandināvu apzīmējums mājīgumam – ) un Japāņu “Wabi – sabi” (spēja atrast skaistumu ārpus perfekcionisma) – harmonizē un kopā rada vienkāršu, ilgspējīgu un no stresa brīvu vidi, kura ir tuva dabai.


  • Sienas: krāsotas neitrāli bēšīgā pasteļtonī ar terakotas un eikalipta toņu akcentiem.
  • Grīda dzīvojamās telpās: lamināts My Floor Cottage, Nevada Oak Silver*
  • Grīdlīstes: MDF durvju tonī
  • Durvis: Prodex, Lisa Pro sienas tonī ar melniem rokturiem*
  • Slēdži un rozetes: istabās melni, sanmezglos balti
  • Santehnika: izlietne, vanna, dušas paliktnis – PAA, pods – Ideal Standart, krāni – Grohe, Hansgrohe*
  • Flīzes: Kerama Marazzi, Guinardo Grey/Beige Matt Rectified (sienām) un Guinardo Mirabeau Light Beige/Light Grey (grīdai)*
  *Šai informācijai ir informatīva nozīme. Attīstītājs konkrētos risinājumus var vienpusēji  mainīt uz līdzvērtīgiem vai labākiem.


Krāsu ziņā Japandi pieturas pie neitrāliem toņiem – svaigas un vēsas krāsu paletes sajaukuma, kas raksturo skandināvu un japāņu dizainu kombināciju . Nomierinoša krāsu palete – gaiši pelēks, dabas iedvesmotas pasteļkrāsas, koksne, māls, smilts . Taču košas krāsas nebūt nav aizliegtas – kontrasts vienmēr ir būtisks interjera veidošanā – skandināvu gaišos, dabiskos koka un neitrālos pasteļkrāsu toņus savienojumā ar japāņu stilam raksturīgajiem dziļākiem toņiem – antracīta pelēko, indigo, smaragdzaļo un pat melnu . Iespējams pievienot zaļu akcentu ar dabīgu pieskārienu – izmantojot istabas augus .