Apkārtne

Harmony
Sky Garden

Dzīvo pie jūras

Harmony Sky Garden radīts tiem, kurus daba iedvesmo un palīdz būt harmonijā. Blakus mājai ir priežu mežaparks un vien 250 metru attālumā zeltainais Baltijas jūras liedags.  Caur plašajiem panorāmas logiem dzīves telpa saplūst ar apkārtējās dabas ritmu un pat atvērtām acīm nevilšus aizmirstas, ka tepat netālu, vien dažu minūšu brauciena attālumā, rit pilnvērtīga pilsētas dzīve.

Infrastruktūra

Harmony Sky Garden atrodas Jūrmalas klusajā daļā Asaros, kas ļauj izbaudīt mieru un klusumu. Blakus ir rehabilitācijas centrs Vaivari, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu veselībai, skaistumam un atpūtai, tai skaitā peldes baseinā un izjādes ar zirgiem. 

 

Vienlaikus kultūras, iepirkšanās un biznesa iespējas ir ātri sasniedzamas.. Nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā ir Kauguru centrs, Majoru un Dzintaru centrs ir 15 minušu brauciena attālumā, un te ir viss ikdienai nepieciešamais – pārtikas un cita veida veikali, aptieka, bērnu dārzi un skolas, virkne ar kafejnīcām un restorāniem, kā arī augsta līmeņa SPA centri, Dzintaru koncertzāle un, protams, zeltainā pludmale.

 

Līdz lidostai Rīga ir 25 minūšu brauciens. Pastaigas attālumā atrodas arī Asaru dzelzceļa stacija, no kuras ērti var nokļūt gan līdz Jūrmalas, gan Rīgas centram.

Biznesam

Harmony Sky Garden piedāvā veldzējošu patvērumu no stresainā ikdienas skrējiena – mājas pie dabas, kur vari atgriezties katru vakaru. Līdz Rīgas centram ar auto ir vien 30 minūšu brauciens – un Tu esi aktīvajā biznesa vidē. Savukārt tiem, kam neatņemama darba sastāvdaļa ir ceļošana, labs ieguvums būs lidostas tuvums. Arī apartamenti veidoti, lai tajos ērti atrastos vieta darba zonai.

Jūra

Blakus (vien 200 metru attālumā) esošā zeltainā pludmales zona ir platāka nekā Jūrmalas centrālajā daļā, mazāk ir arī atpūtnieku, kas ļauj izbaudīt mierīgu un netraucētu atpūtu. Asaru pludmale ir labiekārtota – izveidoti celiņi, ģērbtuves, rotaļu laukumi.

 

Priežu mežaparks lieliski piemēroti izbraucieniem ar velosipēdu vai nesteidzīgām pastaigām. Savukārt ziemā gar pašu jūru tiek izveidotas sliedes, kas ļauj aizslēpot kilometriem tālu gar pašu jūras krastu.

Bērniem

Daudzas ģimenes izvēlas Jūrmalu par savu dzīvesvietu, lai nodrošinātu vislabāko vidi bērniem. Priežu meža un jūras gaiss palīdz stiprināt imunitāti un atbrīvoties no bronhiālām saslimšanām. Bērniem ir iespējas drošā vidē pavadīt laiku svaigā gaisā – slēgtajā pagalmā rotaļājoties ar kaimiņu draugiem, dodoties velobraucienos vai pārgājienos, vai pat zirgu izjādē tepat blakus esošajos Vaivaros. Mazākos vienaldzīgus neatstās Dzintaru Mežaparka izklaides iespējas un, protams, bezgalīgais zeltaino smilšu liedags.

 

Ērti pieejamas augstas kvalitātes izglītības iespējas – netālu (<20 min. braucienā) atrodas augsti novērtētās privātās skolas Starptautiskā vidusskola Ekziperī un Latvijas Starptautiskā skola. Arī Jūrmala var lepoties ar vairākām skolām – šeit ir gan valsts ģimnāzija, pašvaldības vidusskolas, kā arī privātas skolas, kas piedāvā klasiskas un alternatīvas apmācību programmas, lai katrs bērns var saņemt sev piemērotāko izglītību.