Vien 250 metrus no zeltainā Baltijas jūras liedaga atrodas ekskluzīvs apartamentu projekts Harmony Sky Garden. Savrupnamam līdzvērtīgu privātumu nodrošina nelielais dzīvokļu skaits ēkā, teicamā skaņas izolācija un privāta ieeja katram dzīvoklim. Visiem apartamentiem ir ērtas lodžijas, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savās mājās izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju.

A+ klases energoefektivitāti nodrošina ļoti augstas kvalitātes Austrijā patentētā VST būvniecības tehnoloģija un ventilācija ar individuālajiem rekuperatoriem ar siltuma un mitruma atgūšanu. Uz mājas jumta izvietoti saules paneļi.

Harmony Sky Garden

Piesakies jau tagad un uzzini pirmais par visiem jaunumiem

Townhouse pie jūras

Harmony Sky Garden veidots, apvienojot ārpilsētas savrupnama un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Savrupmājas privātums, klusums un plašums, ar vienlaikus viegli sasniedzamu pilsētas infrastruktūru un bez raizēm par praktiskiem apsaimniekošanas jautājumiem – par tiem parūpēsies apsaimniekotājs. 

 

Projektā ir tikai 19 apartamenti, kas izvietoti trīs stāvos. Turklāt katram dzīvoklim ir sava privāta ieeja – šeit nav koplietošanas kāpņu telpu, sniedzot iespēju katram pašam noteikt savu privātuma robežu. Tu vari izvēlēties – svinēt dzīvi kopā ar kaimiņiem piknikā jūras krastā vai neiepazīt tos nemaz. Ērtākai ikdienai ir plašs lifts.

 

Māju ieskauj slēgta, labiekārtota teritorija, kurā izvietotas autostāvvietas, ir vieta arī elektroauto uzlādei. Pagalmā katram apartamentam paredzēta sava individuālā mantu glabātuve, piemēram, velosipēdiem. Starp daudzveidīgajiem apstādījumiem izvietots rotaļu laukums bērniem. 

 

Lai arī esot mājās apkārt valda dabas burvība un miers, pilsētas infrastruktūra ir ātri un ērti sasniedzama – aptuveni piecu minūšu brauciena attālumā ir Majoru centrs ar virkni kafejnīcām, veikaliem, un pusstundas braucienā arī Rīgas centrs. Harmony Sky Garden ir radīti maksimāli ērtākie apstākļi dzīves baudīšanai.

Dabas harmonija un veldzējošs klusums

Sēžot terasē dzirdamas vēja šalkas priedēs un vari skaidri sajust nedaudz sāļo jūras gaisu, jo tā atrodas tepat aiz kāpas, tikai 250 metru attālumā. Caur panorāmas logiem Tava dzīves telpa saplūst ar apkārtējās dabas ritmu un pat atvērtām acīm nevilšus aizmirstas, ka tepat netālu ir pilsētas dzīve.

Blakus esošā zeltainā pludmales zona ir platāka nekā Jūrmalas centrālajā daļā, mazāk ir arī atpūtnieku, kas ļauj izbaudīt mierīgu un netraucētu atpūtu. Asaru pludmale ir labiekārtota – izveidoti celiņi, ģērbtuves, rotaļu laukumi. Priežu mežaparks lieliski piemēroti izbraucieniem ar velosipēdu vai nesteidzīgām pastaigām. Regulāra uzturēšanās blakus priežu mežam palīdz samazināt bronhiālas saslimšanas un uzlabot imunitāti. 

Harmony Sky Garden atrodas blakus kompleksam Sky Garden, kurā mājvietu radis iecienītais restorāns Prospekts 55, blakus ir rehabilitācijas centrs Vaivari, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu veselībai, skaistumam un atpūtai, tai skaitā peldes baseinā un izjādes ar zirgiem.  

Nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā ir Kauguru centrs, Majoru un Dzintaru centrs ir 15 minušu brauciena attālumā, un te ir viss ikdienai nepieciešamais – pārtikas un cita veida veikali, aptieka, bērnu dārzi un skolas, virkne ar kafejnīcām un restorāniem, kā arī augsta līmeņa SPA centri, Dzintaru koncertzāle un, protams, zeltainā pludmale.

Augsta komforta dzīves telpa

Plānojot Harmony Sky Garden apartamentus, mūsu prioritāte bija izveidot mājas komfortablai ikdienai, jau projektēšanas stadijā padomājot par katru Tavu soli un vēlmi. Lai arī mājā ir tikai 3 stāvi, tos savieno plašs lifts, aiztaupot iepirkuma maisiņu, bērnu ratu vai citu mantu nešanu pa kāpnēm. Katram dzīvoklim ir privāta ieeja no koplietošanas terases, un priekšnamos paredzētas ērtas ģērbtuves.

Katram dzīvoklim ir divas aptuveni 10 m2 plašas terases katrā ēkas pusē, lai ļauti Tev izvēlēties, ko šobrīd baudīt. Apartamenti aizrauj ar savu plašumu un funkcionalitāti – tajos ir atsevišķa saimnieciskā telpa, kur, piemēram, ierīkot veļas mazgātuvi un uzglabāt ikdienā retāk nepieciešamās lietas, kā arī  galvenajai guļamistabai (master bedroom) ir sava atsevišķa vannas istaba. 

Katrā apartamentā ir ventilācija ar individuālo rekuperatoru no Šveices zīmola Paul Zehnder, tie nodrošina siltuma un mitruma atgūšanas funkciju. Pateicoties rekuperatoram telpās vienmēr būs komfortabla mitruma gaiss, augsts skābekļa līmenis (CO2 sensors) un tas ir svarīgs elements augstas energoefektivitātes nodrošināšanai. 

Ilgmūžīga kvalitāte

Īpaši augstas kvalitātes būvniecība nodrošina ēkas ilgmūžību un A+ klases energoefektivitāti, rādītāji ir līdzvērtīgi gandrīz nulles enerģijas ēkai. Papildus ieguvums ikdienas komfortam ir teicamā skaņas izolācija un patīkamais, veselīgai mikroklimats.

 

Pateicoties būvniecībai pēc Austrijā patentētās VST tehnoloģijas, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

 

VST sistēma un Zehnder rekuperatori ir sertificēti kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.  

 

Pateicoties augstajam sienu blīvumam un citiem tehniskajiem rādītājiem, dzīvokļos ir ļoti laba skaņas izolācija Rw= 56 – 62 dB, kas sniedz iespēju pilnībā izbaudīt savas dzīves telpas privātumu. Ventilācija tiek nodrošināta ar Šveices zīmola Zehnder individuālajiem rekuperatoriem, kuri spēj atgūt mitrumu un siltumu – tas ir ne tikai jūtams ieguvums apkures izmaksu samazināšanai, bet apvienojumā ar CO2 sensoru arī nodrošina nemainīgi patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

Harmony Home vērtības

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение