MĀJAS
harmoniskai dzīvei

Harmony
Home

Kad augstas prasības sastopas ar pieredzi un inovācijām

Harmony Home ir pieredzējuša Latvijas uzņēmuma STATS grupas radīts pilnībā izplānots tiražējams daudzdzīvokļu māju tipveida projekts. Tas veidots kā eksporta produkts, balstoties uz Ziemeļeiropas tirgus augstajām prasībām, taču pieejams arī Latvijas nekustamā īpašuma attīstītājiem. Pirmā projekta ēka jau top tepat Latvijā, Teikā. Pateicoties Austrijā patentētajai VST tehnoloģijai, kas paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā, būvlaukumā tās tikai samontējot un betonējot, visas būvkonstrukcijas ir līdz milimetram precīzas, kas veido monolītu izcilas kvalitātes ilgmūžīgu, izturīgu un energoefektīvu būvi ar zemu skaņas caurlaidību. Harmony Home nodrošina visaugstāko dzīves standartu cilvēkam vitāli svarīgās lietās – GAISS, GAISMA, SKAŅA – un rada iespēju dzīvot harmonisku dzīvi.


VST tehnoloģija ir īpaši iecienīta Rietumeiropā un Skandināvijā. STATS grupa Latvijā pēc šīs tehnoloģijas ir uzbūvējusi jau 8 ēkas, bet Rietumeiropā vairāk nekā 40. Apskatīt realizētos projektus.

Būvniecības kvalitāte

Pateicoties Austrijā patentētajai VST tehnoloģijai, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

Pasīvās mājas standarti

VST sistēma, kas izmantota Harmony Home būvniecībā, ir sertificēta kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.  Tā ir kvalitāte būvniecībā, kas nodrošina efektivitāti sadzīvē.

Ģimenēm draudzīga vide

Harmony Home sniedz risinājumu galvenajām ģimeņu prasībām attiecībā uz dzīves telpu. Izcilā skaņas izolācija ļauj baudīt privātumu, neraizējoties par kaimiņu reakciju uz bērnu pirmsmiega ballītēm. Panorāmas logi rada plašumu un gaišumu dzīvoklī.  Lieli un plaši lifti, platas durvju ailes gan koplietošanas telpās, gan dzīvokļos nodrošina ērtas pārvietošanās iespējas jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Pagrabstāvā, līdz kuram var ērni nokļūt ar liftu, ierīkota telpa ratiņu un velosipēdu glabāšanai. Rotaļu laukumiņi zaļajā pagalmā ir droša vide bērnu rotaļām pateicoties slēgtajam pagalmam. Tā ir pieejama vide un kvalitatīvi apstākļi katram cilvēkam bez ierobežojumiem.

Teicama skaņas izolācija

Pateicoties augstajam sienu blīvumam un citiem tehniskajiem rādītājiem, dzīvokļos ir ļoti laba skaņas izolācija Rw= 56 – 62 dB. Tu nezināsi, kādas TV pārraides skatās kaimiņi, bet nebūs arī jāuztraucas par kaimiņu klauvējieniem par skaļu mūziku vai skaļākām bērnu rotaļām. Sajūta kā privātmājā – skaņas ap Tevi ir tikai Tava izvēle.

Zaļās vides vērtība

Daba ir viens no mūsu visvērtīgākajiem resursiem un galvenajām projekta vērtībām. Ēka tiek būvēta pēc VST tehnoloģijas, izmantojot rūpnīcā izgatavotas paliekošās betona veidnes ar jau iestrādātām komunikācijām, kas ļauj ievērojami samazināt CO2 emisiju un atkritumus būvniecības laikā. Arī būvelementu ražošana ir apstiprināta kā videi draudzīga.  Rekuperācijas sistēmas nodrošinātais svaigais gaiss mājās un zaļā vide ap mājvietu ir arī komforta ieguvums iemītniekiem.

Efektivitāte telpas izmantošanā

Līdz centimetram pārdomāts ergonomiskais plānojums paredz efektīvu telpas izmantojumu, vienlaikus saglabājot plašuma sajūtu, ko nodrošina panorāmas logi un iestiklota lodžija kā pilnvērtīgs dzīvojamās telpas paplašinājums, lai baudītu saules starus vasarā un priecātos par ziemas dārzu aukstajā laikā. Lodžijās ir apgaismojums un elektrības rozete. Pagrabā ir privāta mantu glabātuve ar apgaismojumu un elektrības rozeti, kā arī velosipēdu novietnes, lai Tev ikdienā blakus būtu tikai tas, kas nepieciešams. Starp citu, ar plašo liftu var nobraukt līdz pat pagrabam.

A klases energoefektivitāte

Pateicoties būvniecības tehnoloģijai ēkas energoefektivitāte atbilst  A + klasei ar kopējo energoresursu patēriņu līdz 23 kWh/m2, kas ļauj Harmony Home viegli sasniegt pasīvās mājas standartus. Katram dzīvoklim ir individuāla moderna rekuperācijas sistēma. Iedzīvotājiem tas nozīmē kvalitatīvus un komfortablus dzīves apstākļus un mazākus ikmēneša maksājumus.  

Apkārtne un infrastruktūra

Ērtums un komforts ir tas, kas raksturo tuvu un tālāku Harmony Home apkārtni. Droša, slēgta un bagātīgi apzaļumota vide – pagalms, kur droši spēlēties, sportot un baudīt dienu. Iespējas novietot automašīnu, velosipēdu un bērnu ratiņus, ērti pieejams sabiedriskais transports. Tuvējā apkārtnē sasniedzams it viss, kas ikdienā nepieciešams – bērnudārzi un skolas, ārsti, veikali, sportošanas iespējas.

Idejas autors un īstenotājs

STATS grupa ir Latvijas uzņēmumu grupa, kas, pulcējot aizrautīgākos savas nozares profesionāļus, īsteno pilna cikla būvniecības pakalpojumus – no idejas un projekta līdz īpašumu attīstīšanai. Apvienojot vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu krāto pieredzi, esam radījuši izcilu dzīvojamo māju projektu Harmony Home, kas spēj piepildīt visas prasīga mūsdienu cilvēka vēlmes pēc augstas dzīves kvalitātes.

Cool Number
0
Cool Number
0
Cool Number
0