Harmony Home Promenāde ir materializēts sapnis tiem, kuru sirds pieder ūdenim – braucieni ar SUPu, saulriets laivā vai saullēkts makšķerējot – turpat pie savām mājām. Ekskluzīvā lokācijā, pašā Lielupes krastā Majoros pieejami plaši apartamenti, katrs ar savu privātu ieeju un izcilu skaņas izolāciju.

Energoefektīvajā mājā ir tikai 14 apartamenti, visi ar terasēm un panorāmas logiem dabasskatu baudīšanai. A+ klases energoefektivitāti nodrošina ļoti augstas kvalitātes Austrijā patentētā VST būvniecības tehnoloģija un ventilācija ar individuālajiem rekuperatoriem ar siltuma un mitruma atgūšanu. 

Rīgas centrs tikai aptuveni pusstundas braucienā, bet mājās – dabas harmonija un pilnīgs privātums un komforts.  

Harmony Home Promenāde

Piesakies tagad un uzzini pirmais par visiem jaunumiem:

Townhouse upes krastā

Harmony Home Promenāde veidots kā Townhouse, apvienojot ārpilsētas savrupnama un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Savrupmājas dabas tuvums, privātums, klusums un plašums, ar vienlaikus viegli sasniedzamu pilsētas infrastruktūru un bez raizēm par praktiskiem apsaimniekošanas jautājumiem – par tiem parūpēsies apsaimniekotājs. 

Projektā ir tikai 14 viesnīcas apartamenti, kas izvietoti trīs stāvos. Turklāt katram apartamentam ir sava privāta ieeja – šeit nav koplietošanas kāpņu telpu, sniedzot iespēju katram pašam noteikt savu privātuma robežu. Tu vari izvēlēties – neiepazīt savus kaimiņus vai kopā ar tiem doties braucienā ar laivām vai SUPiem. Ērtākai ikdienai ir plašs lifts.

Māju ieskauj slēgta, labiekārtota teritorija, kurā izvietotas autostāvvietas, ir vieta arī elektroauto uzlādei. Pagalmā katram apartamentam paredzēta sava individuālā mantu glabātuve, piemēram, velosipēdiem. Starp daudzveidīgajiem apstādījumiem izvietots rotaļu laukums bērniem. 

Lai arī esot mājās apkārt valda dabas burvība un miers, pilsētas infrastruktūra ir ātri un ērti sasniedzama – aptuveni piecu minūšu brauciena attālumā ir Majoru centrs ar virkni kafejnīcām, veikaliem, un pusstundas braucienā arī Rīgas centrs. Harmony Home Promenāde ir radīti maksimāli ērtākie apstākļi dzīves baudīšanai.

Dabas ielokā, pilsētas tuvumā

Caur panorāmas logiem Tava dzīves telpa saplūst ar apkārtējās dabas ritmu un nevilšus aizmirstas, ka tepat netālu pulsē aktīva pilsētas dzīve. Un tikai Tava izvēle ir, ko Tu šobrīd vēlies. 

 

Harmony Home Promenāde atrodas pašā Lielupes krastā, tieši vietā, gar kuru top labiekārtota promenāde. Pa promenādes veloceliņu gan upes krastu nokļūt līdz Majoru centra restorāniem, veikaliem, dzelzceļa stacijai vai pludmalei kļūs ne vien vēl ātrāk, bet katrā braucienā varēsi baudīt arī skaistos skatus. Tieši pie mājas plānots izveidot arī laivas ielaišanas vietu. 

 

Majoru un Dzintaru centrs ir piecu minušu brauciena attālumā, un te ir viss ikdienai nepieciešamais – pārtikas un cita veida veikali, aptieka, bērnu dārzs, virkne ar kafejnīcām un restorāniem, kā arī augsta līmeņa SPA centri, Dzintaru koncertzāle un, protams, zeltainā pludmale.

Augsta komforta dzīves telpa

Plānojot Harmony Home Promenāde apartamentus, mūsu prioritāte bija izveidot mājas komfortablai ikdienai, jau projektēšanas stadijā padomājot par katru Tavu soli un vēlmi. Lai arī mājā ir tikai 3 stāvi, tos savieno plašs lifts, aiztaupot iepirkuma maisiņu, bērnu ratu vai citu mantu nešanu pa kāpnēm. Katram apartamentam ir privāta ieeja no koplietošanas terases, un priekšnamos paredzētas ērtas ģērbtuves.

Katram apartamentam ir aptuveni 10 m2 plaša terase, no kuras vērot Lielupes lokus. Apartamenti aizrauj ar savu plašumu un funkcionalitāti. Trīs un četru istabu apartamentiem ir atsevišķa saimnieciskā telpa, kur, piemēram, ierīkot veļas mazgātuvi un uzglabāt ikdienā retāk nepieciešamās lietas. Tāpat lielākajiem apartamentiem galvenajai guļamistabai (master bedroom) ir sava atsevišķa vannas istaba. 

Katrā apartamentā ir ventilācija ar individuālo rekuperatoru no Šveices zīmola Paul Zehnder, tie nodrošina siltuma un mitruma atgūšanas funkciju. Pateicoties rekuperatoram telpās vienmēr būs komfortabla mitruma gaiss, augsts skābekļa līmenis (CO2 sensors) un tas ir svarīgs elements augstas energoefektivitātes nodrošināšanai.

Ilgmūžīga kvalitāte

Īpaši augstas kvalitātes būvniecība nodrošina ēkas ilgmūžību un A+ klases energoefektivitāti, rādītāji ir līdzvērtīgi gandrīz nulles enerģijas ēkai. Papildus ieguvums ikdienas komfortam ir teicamā skaņas izolācija un patīkamais, veselīgai mikroklimats.

Pateicoties būvniecībai pēc Austrijā patentētās VST tehnoloģijas, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

VST sistēma un Zehnder rekuperatori ir sertificēti kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.  

Pateicoties augstajam sienu blīvumam un citiem tehniskajiem rādītājiem, apartamentos ir ļoti laba skaņas izolācija Rw= 56 – 62 dB, kas sniedz iespēju pilnībā izbaudīt savas dzīves telpas privātumu. Ventilācija tiek nodrošināta ar Šveices zīmola Zehnder individuālajiem rekuperatoriem, kuri spēj atgūt mitrumu un siltumu – tas ir ne tikai jūtams ieguvums apkures izmaksu samazināšanai, bet apvienojumā ar CO2 sensoru arī nodrošina nemainīgi patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

Harmony Home vērtības

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение