Apkārtne

Harmony
Home

Zaļi un ērti

Harmony Home Teika ekskluzīvā atrašanās vieta ļauj vienlaikus baudīt dabas un pilsētvides sniegtās priekšrocības.

Jaunais projekts atrodas apzaļumotā teritorijā un privātumu saglabāt palīdz vēsturiskie koki blakus mājai. Dažu soļu attālumā atrodas Biķernieku mežs ar plašām atpūtas un sportošanas iespējām.

Vienlaikus ērtu nokļūšanu centrā vai citos mikrorajonos nodrošina tuvumā esošās maģistrālās ielas un sabiedriskais transports. Apkārtnē ir vairākas izglītības iestādes, veikali, ārstu prakses. 

Teika

Teikai pilnīgi noteikti ir savs vienreizējais, neatkārtojamais šarms un vēstures stāsts. Teiku īpaši iemīļojuši cilvēki, kam vienlīdz svarīga gan dinamiska un mūsdienīga vide, gan arī iespēja dzīvot klusumā, harmonijā ar sevi un dabu.

Rajona apbūvi pamatā veido privātmājas un salīdzinoši nedaudz daudzdzīvokļu nami. Zem seniem kokiem ēnojas rododendri un rožu krūmi privātmāju dārzos. Lielākā daļa Teikas iedzīvotāju pilnīgi noteikti sevi sauc par Teikas patriotiem un uzskata šo par laimīgāko vietu, kur dzīvot Rīgā.

Ērti nokļūt

Lokācija un apstākļi ir ideāli gan autobraucējiem, gan velobraucējiem, kā arī kājāmgājējiem un tiem, kas pārvietojas ar sabiedrisko transportu.

Harmony Home Teika kā mājvietu novērtēs tie, kam patīk kustības brīvība – skaistos un saulainos rītos braukt uz darbu ar riteni, bērnu uz dārziņu pavadīt, ejot ar kājām, līdz Vecrīgai nokļūt ar sabiedrisko transportu, bet auto izmantot tikai garākiem braucieniem un tad, kad “gāž kā no spaiņa”.

Uz Harmony Home Teika nokļūt ir patiešām viegli – 5 minūšu gājienā ir autobusa un trolejbusa pietura, savukārt pa Ieriķu , Biķernieku vai Lielvārdes  ielu var ātri un ērti atbraukt no pilsētas centra vai citiem rajoniem ar auto.

Dabas tuvums

Teika ir īpaši mīļa tiem, kuri priecājas par ceriņu un ābeļu smaržu pavasaros un spirgto gaisu rudens rītos. Dzīvojot Teikā, dabas tuvums un skaistums ir jūtams ik uz soļa.

Savukārt Biķernieku mežs ir dabas mīļu dārgums – lieliska vieta, kur slēpot, skriet vai vienkārši pastaigā smelties dabas enerģiju, bet bērniem – izskrieties līdz spēku izsīkumam.

Draudzīgi ģimenēm

Ģimenēm ar bērniem ir svarīgas vairākas lietas – dārziņš un skola tuvu mājām, bērnu ārsts turpat netālu, svaigi dārzeņi, piens un auzu putra nopērkama pa ceļam uz mājām, iespēja pavadīt daudz laika svaigā gaisā. Dzīve Teikā nodrošina visas šīs lietas, jo apkārtnē ir vairākas skolas un bērnudārzi, tuvumā ir lielāki un mazāki veikali, ārstu prakses un slimnīcas, Biķernieku mežs ir pāris soļu, bet Mežaparks – 12 minūšu brauciena attālumā – saimnieciskās un ikdienas rūpes atrisināmas ātri, kas ļauj vairāk laika veltīt sev un saviem mīļajiem!

Harmony Home teritorija