Interjers

Harmony
Home

Harmony Home Japondi
Harmony Home Teika interjers veidots  Japandi stilā, apvienojot skandināvu funkcionalitāti un  japāņu minimālismu. Japandi stils perfekti der modernam dzīvesstilam , kurš mēdz būt stresains un ātrs, un rada nomierinošu vidi, kurā var atpūsties un relaksēties . “Hygge” (skandināvu apzīmējums mājīgumam – ) un Japāņu “Wabi – sabi” (spēja atrast skaistumu ārpus perfekcionisma) – harmonizē un kopā rada vienkāršu, ilgspējīgu un no stresa brīvu vidi, kura ir tuva dabai.  
  • Sienas: krāsotas neitrāli bēšīgā pasteļtonī ar terakotas un eikalipta toņu akcentiem.
  • Grīda dzīvojamās telpās: lamināts 32/AC4 vai augstākas klases. Krāsa: Balināts ozols*
  • Grīdlīstes: HDF sienu tonī
  • Durvis: Prodex, Lisa Pro baltas ar melniem rokturiem un eņģēm**
  • Slēdži un rozetes: istabās melni, sanmezglos balti
  • Santehnika: 170 cm gara akrila vanna vai dušas paliktnis, balta keramiskā izlietne ar skapīti, klozetpods atsevišķi strāvošs, jaucējkrānikrāni, balts Zehnder dvieļu žāvētājs. Ideal Standart, Vitra, Hansgrohe vai līdzvērtīga santehnika*
  • Flīzes: keramikas
*Šai informācijai ir informatīva nozīme. Attīstītājs konkrētos risinājumus var vienpusēji  mainīt uz līdzvērtīgiem vai labākiem.
Krāsu ziņā Japandi pieturas pie neitrāliem toņiem – svaigas un vēsas krāsu paletes sajaukuma, kas raksturo skandināvu un japāņu dizainu kombināciju . Nomierinoša krāsu palete – gaiši pelēks, dabas iedvesmotas pasteļkrāsas, koksne, māls, smilts . Taču košas krāsas nebūt nav aizliegtas – kontrasts vienmēr ir būtisks interjera veidošanā – skandināvu gaišos, dabiskos koka un neitrālos pasteļkrāsu toņus savienojumā ar japāņu stilam raksturīgajiem dziļākiem toņiem – antracīta pelēko, indigo, smaragdzaļo un pat melnu . Iespējams pievienot zaļu akcentu ar dabīgu pieskārienu – izmantojot istabas augus .

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение