Harmony Home ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena sešu stāvu māja ar 36 dzīvokļiem – ar divām un trim istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu.  Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielais lifts un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. 

 

Harmony Home Purvciemā tiks nodota ekspluatācijā 2025.gadā.

Harmony Purpur

Piesakies rindā un uzzini pirmais par visiem jaunumiem

Izvēlies dzīvokli, kas piepilda Tavas vēlmes un prasības

Jaunajā projektā Harmony Home pieejami  no 44 līdz 84 m2 lieli dzīvokļi. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pabeigtu gala apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir iestiklota lodžija, panorāmas logi, individuālā rekuperācijas sistēma, alikatori. Bez papildus maksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kur atrodas arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne.

Vienas guļamistabas dzīvoklis

Kompakts vienas guļamistabas dzīvoklis, ar viesistabu stiklotu lodžiju, vannas istabu un atsevišķu tualeti.

Platība: 48,4 m² + 4,4 m² (noliktavas telpa)

Lielais vienas guļamistabas dzīvoklis

Mājīgs divistabu dzīvoklis ar vienu guļamistabu, plašu iebūvēto skapi guļamistabā, plašu viesistabu, stiklotu lodžiju, vannas istabu un saimniecības telpu.

Platība: 72,9 m² + 4,7-5,5 m² (noliktavas telpa)

Divu guļamistabu dzīvoklis

Mājīgs trīsistabu dzīvoklis ar divām guļamistabām, plašu viesistabu, stiklotu lodžiju, vannas istabu, atsevišķu tualeti un saimniecības telpu.

Platība: 83,8 m² + 5-6 m² (noliktavas telpa)

Harmony Home vērtības

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение