Harmony Teika paaugstināta komforta dzīvokļi

Rīgā, Ķeguma ielā 39
4 stāvi, 3 korpusi
48 dzīvokļi
dzīvokļu platība no 41 līdz 86 m2

Harmony Teika ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim , četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu.  Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielie lifti un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Harmony Teika ir nodota ekspluatācijā 2023.gada jūnijā.

Izvēlies dzīvokli, kas piepilda Tavas vēlmes un prasības

Jaunajā projektā Harmony Teika pieejami  no 41 līdz 86 m2 lieli dzīvokļi. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pabeigtu gala apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir iestiklota lodžija, panorāmas logi, individuālā rekuperācijas sistēma, alikatori. Bez papildus maksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kur atrodas arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne. Vairāk par ēkas un dzīvokļu komplektāciju aicinām lasīt sadaļā Tehniskā informācija.

Studio dzīvoklis

Kompakts studio dzīvoklis, ar atsevišķi nodalītu zonu gulēšanai, vannas istabu un stiklotu lodžiju.

Platība: 41.55m² + 5.1m² (noliktavas telpa)

Cena: € 128 000

Trīs istabu dzīvoklis

Mājīgs trīsistabu dzīvoklis ar divām guļamistabām, plašu viesistabu, stiklotu lodžiju, vannas istabu, atsevišķu tualeti un saimniecības telpu.

Platība: 74,34 m² + 6.58-10m² (noliktavas telpa)

Cena: sākot no € 192 500

Četru istabu dzīvoklis

Lielākais no Harmony Home Teika dzīvokļu veidiem – četristabu dzīvoklis ar trīs guļamistabām, plašu dzīvojamo telpu, divām stiklotām lodžijām, vannas istabu un saimniecības telpu.

Platība: 86,53 m² + 10-14.84m² (noliktavas telpa)

Cena: sākot no € 218 000

Dabas harmonija un privātums

Harmony Teika ir kā maza miera osta Teikas zaļākajā maliņā. Dažu desmitu metru attālumā plūst dzīva autosatiksme, kursē sabiedriskais transports un aizvijas veloceļš. Bet esot mājās, tas viss it kā pazūd aiz zaļojošā dārza.

Harmony Teika iedzīvotāji savās mājās var izbaudīt īpašu privātumu, jo šajā jaunajā projektā ir tikai viena četru stāvu dzīvokļu ēka, kas tuklāt atrodas iekškvartālā.

Daudzveidīgajā dārzā bruģētie celiņi vijas gar rotaļu laukumiem, āra trenažieriem, atpūtas vietām un autostāvvietu. Iežogotā teritorija ir papildus drošība bērnu pagalma spēlēm.

Harmony Teika tehniskās iezīmes

Efektivitāte

Pārdomāti risinājumi, lai katrai lietai būtu sava vieta. A klases energoefektivitāte un teicama skaņas izolācija. Viss, lai cilvēka dzīve būtu ērta un harmoniska.

Būvkonstrukcijas

Ēka būvēta pēc Austrijā patentētās VST tehnoloģijas no paliekošajiem betona paneļiem. Būves monolītums nodrošina tās ilgmūžību un energoefektivitāti.

Inženiertīkli

Gudri risinājumi patīkamam mikroklimatam un komfortablai ikdienai. Sava apkures sistēma mājai un katram dzīvoklim individuāla rekuperācijas sistēma.

Teritorija

Slēgts, labiekārtots pagalms ir kā zaļa miera osta, kur bērniem spēlēties drošā vidē un pieaugušajiem sportot un atpūsties.

Harmony Teika

Rīgā, Ķeguma ielā 39
4 stāvi, 3 korpusi
48 dzīvokļi