Iegādes soļi

Harmony
Home

Skaidri dzīvokļa iegādes soļi

Mums ir svarīgi, lai savu mājokli izvēlies pārdomāti un visi apstākļi un aspekti ir skaidri. Tāpēc arī pašam dzīvokļa iegādes procesam ir jābūt pārskatāmam un saprotamam. Soli pa solim – visi nosacījumi un iespējas.

SOLIS
1 .

Iepazīšanās ar Harmony Home 

Mājokļa iegāde ir īpašs, tomēr arī ļoti atbildīgs lēmums, tādēļ pirms tā pieņemšanas aicinām rūpīgi izpētīt jauno projektu, izvērtēt tā priekšrocības un tehniskos risinājumus.

Visu nepieciešamo informāciju par Harmony Home atradīsi šajā web lapā un mūsu Facebook un Instagram profilos, bet uz detalizētākiem jautājumiem atbildes sniegs zinošās pārdošanas vadītājas.

SOLIS
2 .

Harmony Home apskate

Jau šobrīd ir iespējams sekot līdzi būvniecības norisei un ieskatīties, kā top Harmony Home, izmantojot live-web-kameru (pie katra projekta lapas). 

SOLIS
3 .

Dzīvokļa pirkuma lēmuma pieņemšana

Mēs priecāsimies kopā ar Tevi, ja izvēlēsies dzīvot Harmony Home!

Mēs piedāvājam gan kompaktus studio tipa dzīvokļus, gan plašus divu, trīs un četru istabu dzīvokļus. Lai dzīve būtu ērtāka, dzīvokļa pirkumā ir iekļauta arī saimniecības telpa ēkas pagraba stāvā. Papildus vari iegādāties arī autostāvvietu pagalmā. Apskati un izvēlies savu dzīvokli katra projekta mājas lapā. 

SOLIS
4 .

Dzīvokļa rezervācija

Kad esi izvēlējies savu īsto dzīvokli, piedāvājam noslēgt līgumu par dzīvokļa rezervāciju – tas garantēs, ka izvēlētais mājoklis vienu mēnesi netiks piedāvāts citiem pircējiem, kamēr bankā noskaidrosi savu kredītspēju. Slēdzot dzīvokļa rezervācijas līgumu, projekta attīstītāja kontā jāiemaksā rezervācijas maksa 1000 eiro apmērā. Iemaksātā naudas summa tiek ieskaitīta kopējā pirkuma summā vai arī tiek atmaksāta, ja banka noraida klienta pieteikumu nepietiekamas kredītspējas dēļ.

SOLIS
5 .

Kredītspējas noskaidrošana

Ja dzīvokļa pirkumam būs nepieciešams līdzfinansējums, aicinām sazināties ar banku un noskaidrot savu kredītspēju. To var darīt gan tad, kad jau noskatīts īstais dzīvoklis, gan arī pirms jaunās mājvietas meklēšanas sākuma.

Ar Harmony Home sadarbības banku izdevīgajiem kreditēšanas piedāvājumiem aicinām iepazīties šeit.

Dzīvokļa pirkumam var piesaistīt arī valsts atbalsta programmu “ALTUM”, kas nosaka vairākas mērķgrupas atbalsta saņemšanai. Detalizētāka informācija par valsts atbalsta programmu pieejama šeit.

SOLIS
6 .

Priekšlīguma noslēgšana

Kad no bankas saņemts pozitīvs kredītspējas novērtējums, ar projekta attīstītāju jānoslēdz priekšlīgums un jāveic pirmā iemaksa 10 % apmērā no kopējās darījuma summas.

Pēc priekšlīguma noslēgšanas Tu noteikti ar nepacietību gaidīsi, kad Harmony Home māja būs gatava! Visvieglāk to būs izdarīt, sekojot līdzi jaunumiem mūsu Facebook un Instagram profilos, kā arī ieskatoties mūsu live-web-kamerā  šeit !

SOLIS
7 .

Pirkums un īpašumtiesību nostiprināšana

Kad Harmony Home māja būs nodota ekspluatācijā, sadalīta dzīvokļu īpašumos un reģistrēta zemesgrāmatā, ar projekta attīstītāju būs jānoslēdz dzīvokļa pirkuma līgums un attīstītāja kontā jāiemaksā atlikusī naudas summa. Tā rezultātā zemesgrāmatā tiek reģistrētas īpašumtiesības, un mēs Tevi un Tavu ģimeni sveiksim kā pilnvērtīgus Harmony Home dzīvokļa īpašniekus!

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Harmony Home pārdošanas vadītāju.

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение