Pērc tagad un maksā mazāk

Atlaide līdz 7%, apmaksājot pirkumu uzreiz!

Harmony gudrajiem risinājumiem harmoniskai dzīvei tagad pievienojam arī īpašo piedāvājumu dzīvokļu iegādei. Maksājot uzreiz visu pirkuma summu, tiek piešķirta atlaide, kas atkarīga no projekta gatavības pakāpes darījuma brīdī. Aprīlī, iegādājoties dzīvokli projektā Harmony Sky Garden, iespējams saņemt 7% jeb līdz pat 24 500 eiro lielu atlaidi.

 

Atlaides apmērs katru mēnesi samazināsies – jūnijā dzīvokli 200 metrus no jūras būs iespēja iegūt ar 6% atlaidi un pēc tam katru mēnesi tā tiks samazināta par 0.5% līdz sasniegs pus procenta atzīmi un tāda tā paliks līdz nodošanai ekspluatācijā. Īpašie iegādes nosacījumi šobrīd ir spēkā tikai projektā Harmony Sky Garden, un līdzīgi nosacījumi tiks piemēroti arī nākamajiem projektiem līdz ar dzīvokļu tirdzniecības uzsākšanu.

Atlaides katru mēnesi samazinās - nenokavējiet lielisko atlaidi!

Kā zināms, mājokļu cena pieaug līdz ar to gatavības pakāpi – ekspluatācijā nodota dzīvokļa cena ir krietni augstāka nekā tā ir būvniecības uzsākšanas stadijā. Tas nozīmē, ka jaunais risinājums ļauj ietaupīt pat vēl vairāk – jo ātrāk dzīvoklis tiek iegādāts, jo zemāka ir tā cena un lielāks atlaides procents.

 

Ņemot vērā joprojām augošo un nestabilo inflāciju, šāda investīcija vienlaikus palīdz arī nodrošināt līdzekļu vērtības saglabāšanos. Ne velti nekustamais īpašums tiek uzskatīts par vienu no drošākajām investīcijām. Jāpiezīmē, ka Harmony dzīvojamās mājas, pateicoties to augstajai energoefektivitātei un ilgmūžīgajai kvalitātei, savu vērtību saglabā ilgā termiņā un tā potenciālā pēcpārdošanas vērtība ir augsta. Tādējādi brīvo līdzekļu investīcija Harmony dzīvoklī nodrošina ieguvumu gan īsākā, gan ļoti ilgā laikā.

 

Vērā ņemama Harmony Home projektu priekšrocība ir minimāla dažāda mēroga ekonomisko procesu ietekme uz projekta realizācijas gaitu un izmaksām. Šādu drošību sniedz būvniecība pēc VST tehnoloģijas un to pierādīja arī projekts Harmony Teika, kas tika veiksmīgi realizēts globālās ekonomiskās un enerģētikas krīzes periodā.

Harmony attīstītājs un būvnieks ir STATS grupa – Latvijas uzņēmumu grupa, kas jau 30 gadus īsteno pilna cikla būvniecības pakalpojumus. Apvienojot gadiem krāto pieredzi būvniecībā un īpašumu attīstīšanā, radīts arī izcilais dzīvojamo māju projekts Harmony Home, kas spēj piepildīt visas prasīga mūsdienu cilvēka vēlmes pēc augstas dzīves kvalitātes.

 

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение