Pamatinformācija nekustamā īpašuma aģentiem par Harmony Home Sky Garden

  • Jūrmala, Asari, Vēju iela 5
  • 3 stāvi, 19 dzīvokļi
  • katram dzīvoklim saimniecības telpa
  • katram dzīvoklim terases
  • plaši lifti
  • katram dzīvoklim sava privāta ieeja
  • gala apdare un santehnika
  • nodošana ekspluatācijā 2024.gada rudens

 

Savrupnamam līdzvērtīgu privātumu Harmony Home Sky Garden nodrošina nelielais dzīvokļu skaits ēkā, teicamā skaņas izolācija un privāta ieeja katram dzīvoklim. Visiem dzīvokļiem ir ērtas lodžijas, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savās mājās izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju. Harmony Home Sky Garden veidots, apvienojot ārpilsētas savrupnama un pilsētas dzīvokļa priekšrocības.

Plānojums

Visiem dzīvokļiem ir ērtas lodžijas ar pilnībā atveramu stiklojumu, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savās mājās izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju. Pirmā stāva dzīvokļu lietošanā papildus ir arī nodalīta zaļā zona, bet plašajos 3. stāva  – jumta terases. Apartamenti aizrauj ar savu plašumu un funkcionalitāti – tajos ir atsevišķa saimnieciskā telpa, kur, piemēram, ierīkot veļas mazgātuvi un uzglabāt ikdienā retāk nepieciešamās lietas, kā arī  galvenajai guļamistabai (master bedroom) ir sava atsevišķa vannas istaba.

Energoefektivitāte

A+ klases energoefektivitāti nodrošina ļoti augstas kvalitātes Austrijā patentētā VST būvniecības tehnoloģija un ventilācija ar individuālajiem rekuperatoriem ar siltuma un mitruma atgūšanu. Uz mājas jumta izvietoti saules paneļi.

VST sistēma un Zehnder rekuperatori ir sertificēti kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus. 

Būvniecības kvalitāte

Pateicoties būvniecībai pēc Austrijā patentētās VST (paliekošo veidņu) tehnoloģijas, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

VST tehnoloģija paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā ar rūpniecisku precizitāti līdz milimetram. Būvlaukumā veidņi tiek montēti un piepildīti ar betonu, kas veido monolītu izcilas kvalitātes ilgmūžīgu, izturīgu un energoefektīvu būvi. Pēc Skandināvijā plaši izplatītās pieredzes, inženierkomunikācijas tiek montētas un iebetonētas nesošajās sienās un pārsegumos. Šāda pieeja ļauj apiet lielāko daļu no laikietilpīgiem, netīriem un dārgiem papilddarbiem pēc karkasa izbūves, kā arī iegūt papildus telpu uz inženierkomunikāciju šahtu rēķina.

VST tehnoloģija ir īpaši iecienīta Rietumeiropā un Skandināvijā. “STATS grupa” Latvijā pēc šīs tehnoloģijas ir uzbūvējusi jau 9 ēkas, bet Rietumeiropā vairāk nekā 40.

Ventilācija

Ventilācija tiek nodrošināta ar Šveices zīmola Zehnder individuālajiem rekuperatoriem, kuri spēj atgūt mitrumu un siltumu – tas ir ne tikai jūtams ieguvums apkures izmaksu samazināšanai, bet apvienojumā ar CO2 sensoru arī nodrošina nemainīgi patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

Apkārtne

Tikai 200 metru attālumā esošā zeltainā pludmales zona ir platāka nekā Jūrmalas centrālajā daļā, mazāk ir arī atpūtnieku, kas ļauj izbaudīt mierīgu un netraucētu atpūtu. Asaru pludmale ir labiekārtota – izveidoti celiņi, ģērbtuves, rotaļu laukumi. Tieši blakus projektam atrodas priežu mežaparks.

Nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā ir Kauguru centrs, Majoru un Dzintaru centrs ir 15 minušu brauciena attālumā, un te ir viss ikdienai nepieciešamais – pārtikas un cita veida veikali, aptieka, bērnu dārzi un skolas, virkne ar kafejnīcām un restorāniem, kā arī augsta līmeņa SPA centri, Dzintaru koncertzāle. Neilga brauciena attālumā atrodas izglītības iestādes – gan pašvaldības, gan arī starptautiska līmeņa skolas. Līdz lidostai aptuveni 20 minūšu brauciens.