Maiņpirkums – pērc jauno, maksājot ar veco!

Nomaini veco mājokli pret energoefektīvo un komfortablo dzīvokli kādā no Harmony Home projektiem ērti un izdevīgi, aizmirstot par nogurdinošo īpašuma tirgošanas procesu, naudas plūsmas menedžēšanu un pārcelšanās laiku salāgošanu. Tavs esošais īpašums var būt daļa no pirkuma summas nodrošinājuma, tai skaitā pirmās iemaksas. Un savā mājoklī varēsi turpināt dzīvot līdz jaunais dzīvoklis būs pabeigts – vai pārcelties uzreiz, ja tas jau gatavs.

Kāpēc maiņpirkums ir izdevīgs:

  • Tev nebūs jāraizējas par pirmo iemaksu – tai nodrošinājums būs esošā īpašuma vērtējums. Atkarībā no vērtējuma, vecais mājoklis var tikt izmantots daļējai vai pilnīgai jaunā dzīvokļa iegādes finansēšanai.
  • Tev nebūs jāmaksā par nekustamā īpašuma vērtēšanas un esošā īpašuma pārdošanas pakalpojumiem.
  • Tev nebūs jāmaksā arī par lielu daļu no dokumentu un pārējo pakalpojumu saistītajām izmaksām (izņemot noteiktās nodevas un notāra pakalpojumus).
  • Tev nebūs jānodarbojas ar apgrūtinošo īpašuma pārdošanas procesu – to paveiks profesionāls mākleris (kura pakalpojumus apmaksāsim mēs).
  • Paaugstini savas kredītspējas – esošais īpašums samazina nepieciešamo aizņēmuma summu un, ja vecajam mājoklim vēl ir aktīvas kredītsaistības, tās maiņpirkuma gadījumā neietekmēs kredītspēju.
  • Savā esošajā īpašumā varēsi dzīvot līdz par brīdim, kad būs gatavs jaunais un varēsi pārcelties – nebūs jāmeklē pagaidu mājoklis starp vecā pārdošanu un ievākšanos jaunajā. Ja nolūkotais dzīvoklis jau ir pabeigts, varēsi pārcelties uzreiz.
  • Tu vari ļauties procesam ar mierīgu un drošu prātu un Tev nebūs jāapgūst visi juridiskie un praktiskie nekustamā īpašuma darījuma līkloči – visu procesu vadīs un palīdzēs profesionāls Harmony Home pārdevējs.
  • Tavs ietaupījums uz apkures vien būs ievērojams, jo Harmony Home dzīvokļos tas ir aptuveni 4 reizes lētāks nekā tipveida bloku mājā.

 

Lai pieteiktos maiņpirkumam, sazinies ar Harmony Home pārdošanas speciālistiem ŠEIT!

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение