Harmony Home nodod ekspluatācijā ēku Harmony Teika, Ķeguma ielā 39, Rīgā.

Nekustamā īpašuma attīstītājs “Harmony Home” nodod ekspluatācijā pirmo tiražējamā projekta Harmony ēku Ķeguma ielā 39, Teikā.

Harmony Teika projektā ir viena četrstāvu ēka ar 48 ergonomiski plānotiem dzīvokļiem – ar pusotru, trim un četrām istabām. Dzīvokļu platības ir no 41–86m2, ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir plaša lodžija ar atveramu stiklojumu, visās telpās panorāmas logi, individuāla rekuperācijas sistēma ar mitruma un siltuma atgūšanu un CO2, dzīvokļa cenā ietilpst plaša, privāta mantu glabātuve.

Projekta atrašanās vieta ļauj baudīt pilsētvides sniegtās priekšrocības un privātmājas dārza sajūtas- aiz logiem baudāmi ziedoši augļkoki un senu liepu koku lapu čaboņa, kas ļaus baudīt privātumu un dabas klātbūtni.

Harmony Teika apvieno risinājumus, kuri jaunajiem dzīvokļu saimniekiem ļaus būtiski samazināt dzīvokļa uzturēšanas izmaksas, vienlaikus nodrošinot augstus komforta un mikroklimata apstākļus – labu skaņas izolāciju, plašas lodžijas un panorāmas logus, individuālu rekuperācijas sistēmu, CO2 sensorus, bezmaksas mantu glabātuves, plašus liftus līdz pat pagraba stāvam. “Šajā projektā ir apvienots vērtīgākais no STATS grupas 30 gadus krātās pieredzes būvniecībā – esmu gandarīts par Harmony Teika ēkas tehnisko pārbaužu rezultātiem, acīmredzami, tas ir svarīgi arī tiem 81% dzīvokļu saimniekiem, kuri jau ir iegādājušies dzīvokli Harmony Teika” skaidro STATS grupas dibinātājs Māris Alberts.

Ēkas celtniecībā izmantota Austrijā patentēta VST (paliekošo veidņu) tehnoloģija, kura paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā Austrijā, ar precizitāti līdz milimetram, savukārt būvlaukumā veidņus samontē un piepilda ar betonu. Pēc Skandināvijā plaši izplatītās pieredzes, inženierkomunikācijas tiek montētas un iebetonētas nesošajās sienās un pārsegumos, kas veido monolītu izcilas kvalitātes ilgmūžīgu, izturīgu un energoefektīvu būvi.

Harmony Teika izceļas ar īpaši augstu A+ klases energoefektivitāti – apkurei nepieciešamas vien 23 kWh/m2, kas nozīmē vidēji četras reizes zemākas apkures izmaksas kā vidēji Padomju laiku celtajos projektos. Bez tam ēkai ir veikta gaisa caurlaidības pārbaude saskaņā ar standartu LVS NE ISO 9972:2016, kuras laikā tiek noteikta ēkas hermētiskuma pakāpe un noskaidrota norobežojošo konstrukciju hermetizācijas darbu kvalitāte un ēkas gaisa caurlaidības rādītāji. Lai izturētu pārbaudi maksimālais pieļaujamais gaisa caurlaidības rādītājs nedrīkst pārsniegt 1,5 m3/(m2x h) – Harmony Home saņēma 0,41 m3/(m2x h), tas nozīmē, ka ēkas kvalitāte ir augstā līmenī.

Visu dzīvokļu cenā ietilpst plaša, individuāla mantu glabātava ēkas pagrabstāvā, tāpat ir iespēja iegādāties virszemes autostāvvietu. Katra ēkas korpusa pagrabstāvā atradīsies koplietošanas novietne velosipēdiem, bērnu ratiņiem, vai sporta inventāram. Savukārt ērtu nokļūšanu no dzīvokļiem līdz pagrabstāvam nodrošinās plašie lifti, ar kuriem būs iespējams pārvietot pat lielgabarīta priekšmetus. Īpašu komfortu lifti sniegs jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, jo liftiem ir plašs durvju atvērums un ērta nokļūšana līdz dzīvokļiem būs cilvēkiem ar kustību traucējumiem, jo liftos un durvīm nav pakāpienu.

Harmony Home ir uzsākusi projektēt un jau atrodas dažādās attīstības stadijās vēl 6 jauni dzīvokļu projekti Rīgā – Purvciemā, tuvajā Pārdaugavā un Jūrmalā. Kā arī Harmony projekti tiek virzīti ārpus Latvijas robežām un tuvākajā laikā varēsim jau stāstīt par sasniegumiem Eiropā, informē Māris Alberts.

 

 

Papildu informācija:

Agnis Vītols

E-pasts: agnis@harmonyhome.eu

Tālr.nr.: +371 299 883

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение