Uzsākam būvniecību Harmony Sky Garden

Harmony Home uzsāk būvniecību ekskluzīvajā Townhouse tipa projektā Jūrmalā “Harmony Sky Garden”

Vien 250 metrus no zeltainā Baltijas jūras liedaga uzsākta būvniecība ekskluzīvajam 19 dzīvokļu projektam “Harmony Sky Garden”. Jaunais arhitekta Jura Laša radītais “Harmony Home” tipu projekts “Virtus” funkcionāli un vizuāli tiek veidots kā tilts dabas un komforta baudīšanai.

Projekts veidots pēc Townhouse principiem, apvienojot ārpilsētas privātmājas un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Savrupnamam līdzvērtīgu privātumu nodrošina teicamā skaņas izolācija un individuāla ieeja katram mājoklim. Visiem dzīvokļiem ir ērtas lodžijas ar pilnībā atveramu stiklojumu, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savā mājā izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju. Pirmā stāva dzīvokļu lietošanā papildus ir arī nodalīta zaļā zona, bet plašajos 3. stāva dzīvokļos – jumta terases. Trīs un četru istabu dzīvokļi ir 87.25 līdz 101.5 m2 plaši, lielākam ikdienas komfortam ierīkots lifts.

Turpinot “Harmony Home” vērtības, katrā dzīvoklī ventilāciju nodrošinās individuāls Šveices zīmola “Zehnder” rekuperators ar mitruma un siltuma atgūšanu un CO2 sensoru. Apvienojumā ar efektivitāti pierādījušo Austrijā patentēto VST būvniecības tehnoloģiju, monolītā betona būve viegli sasniedz A+ klases energoefektivitāti, nodrošinot ilgtspējīgu kvalitāti, augstu komfortu un zemus apkures maksājumus.

Pateicoties augstajiem būvniecības standartiem, “Harmony Sky Garden” ir mājoklis, kas atbilst banku Zaļā kredīta nosacījumiem:
• Izdevīgas procentu likmes
• kredīta noformēšanu bez maksas (standarta cena – 0,5% no darījuma summas)
• bezmaksas vērtējums
• 30% atlaidi īpašuma apdrošināšanai pie “If Apdrošināšana”
• iespēju veikt grozījumus kredīta līgumā līdz pat kredīta izsniegšanai bez maksas un procentu likmes pārskatīšanas, ja netiek mainīti kredītrisku ietekmējoši nosacījumi.

Būvniecības gaitai varēs sekot līdzi “Harmony Sky Garden Jurmala” sociālajos tīklos un live translācijā youtube kanālā. “Harmony Sky Garden” ekspluatācijā plānots nodot 2024. gada rudenī.

Pirmie dzīvokļi jau rezervēti, tādēļ interesentiem aicinām sazināties ar “Harmony Home” konsultantiem:

Kristīne Kolneja, mob. +371 27 301 119, epasts: kristine@harmonyhome.lv

Andris Pomers, mob. +371 22 333 435, epasts: andris@harmonyhome.lv.

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение