Harmony Teika pārdoti jau 88% dzīvokļu

Šī gada vasaras sākumā ekspluatācijā tika nodota pirmā Harmony Home dzīvokļu māja Teikā, Ķeguma ielā 39. Jaunajā projektā pārdoti jau 88% dzīvokļi.

Visi dzīvokļi pārdoti ar pabeigtu gala apdari un santehniku, kas atvieglo jaunajiem īpašniekiem mājokļa iekārtošanas procesu. Katram dzīvoklim ir iestiklota lodžija, panorāmas logi, individuālā rekuperācijas sistēma, alikatori – nodrošinot kvalitatīvus dzīves apstākļus ikdienā. Bez papildus maksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kur atrodas arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne. Koplietošanas telpu iespējams izmantot arī kopīgām mājas sapulcēm, vai kaimiņu pasākumiem.

Daudzveidīgajā dārzā bruģētie celiņi vijas gar rotaļu laukumu, āra trenažieriem, atpūtas vietu un autostāvvietu, savukārt iežogotā teritorija ir papildus drošība bērnu pagalma spēlēm.

Harmony Teika projekts atrodas zaļā un klusā Teikas privātmāju ielokā, piedāvājot iedzīvotājiem iespēju Galvaspilsētas burzmā baudīt klusumu un privātumu. Netālu atrodas Biķernieku mežs un labiekārtotā Biķernieku sporta trase, kurā var ne tikai atpūsties, bet arī veltīt laiku sportiskām aktivitātēm kopā ar savu ģimeni.

Harmony Teika projektu raksturo harmonija un miers, kuru, izvēloties savu mājvietu jaunajā projektā, novērtē arī biatlonists, divkārtējs Eiropas čempions, triju olimpisko spēļu dalībnieks Andrejs Rastorgujevs: “Harmonija mājās ir pamatu pamats, lai sasniegtu augstus rezultātus sportā.”.

Harmony Home ir uzsākusi projektēt un jau atrodas dažādās attīstības stadijās vēl 6 jauni dzīvokļu projekti Rīgā – Purvciemā, tuvajā Pārdaugavā un Jūrmalā. Kā arī Harmony projekti tiek virzīti ārpus Latvijas robežām un tuvākajā laikā varēsim jau stāstīt par sasniegumiem Eiropā.

Papildu informācija:
Agnis Vītols
E-pasts: agnis@harmonyhome.eu
Tālr.nr.: +371 299 883

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение

Nosūtīt ziņojumu/Sent a message/ послать сообщение